Kontaktai:

info@airbrush.lt


8 April 2015

Komentarai:

Off
 April 8, 2015
 Off
Kategorija: Žymūs dailininkai

1963 10 13, JAV, San Antonio

A. Gonzalez šiuolaikinis menininkas, labiausiai pasižymi savo paveikslų unikalumu ir idomia tematika. Dailininkas išaugo šeimoje, kurioje buvo skyriamas ypatingas dėmesys tapimui. Tėvai yra žymūs dailininkai, ir savo sūnų apmokė šiuo amatu patys, tad A. Gonzalez nelankė jokios mokyklos (nėra nė vienos baigęs), nuo vaikystės žinojo, kad taps dailininku. Daug savarankiškai mokėsi ir studijavo, daug piešė ir mokėsi iš savo paties klaidų ir dėl to, drąsiai save vadina Self-made žmogumi. Vėliau A. Gonzalez susipažino su tuo metu labai populiariu dailininku Ernst Fuchs (piešė fantastikos ir simbolizmo žanre), kuris priglaudė jaunąjį dailininką ir ilgą laiką dirbo su A. Gonzalez. Įgavęs įgūdžių bei suradęs savo kryptį, A. Gonzales išėjo iš E. Fuchs studijos ir patraukė savu keliu, kuris tapo jam sėkmingu.

A. Gonzalez savo darbuose naudoja akrilinius dažus, pagrinde aerografą ir teptukus. Dažniausiai piešia ant medinių paviršių, drobės, bet paskutiniu metu piešia ant gipso ploksčių, ant kurių išrėžią reikalingą formą, ir tada užpurkščia, tuomet paveikslas įgauna 3D efektą.

A. Gonzalez paveikslus vadina tantriniais, ezoteriniais, juos labai mėgsta, netgi dieviną į tą kryptį linkę žmonės, kabina namuose kaip dievybes, jiems meldžiasi, arba laiko kaip simbolius, kur jungiasi kūnas ir siela, vyro ir moters pradžia, jo paveikslai mistiniai ir sakraliniai, pilni dramatizmo, kur susilieja jausmai ir protas.

Kad nupiešti 1 paveikslą, dailininkas ties juo dirbą kelis mėnesius, tam kad maksimaliai tinkamai išreikšti įdėją, atrasti dvasios ir gyvenimo prigimtį, dėl tokio kruopštaus darbo jo paveikslai ir tampa tikrais šedevrais!Comments are closed.