Dru Blair fotorealizmas

Žymusis dailininkas gimė 1959 m. rugsėjo 17 d. Specializuojasi portretų, aviacijos, karinės technikos, gamtos ir gyvūnų tematikų piešime. Savo darbuose D. Blair pagrinde naudoja aerografą, dažnai jo DVD video galima pamatyti Iwata Cutom-Micron. Kaip ir visi profesionalai nadoja pagalbinius įrankius: pieštukai, teptukai, plunksna.

Ketinęs tapti gydytoju, Dru Blair pasimokęs porą metų metė mokslus ir patraukė meno link. Pirmieji jo darbai buvo aviacijos tematika, šie paveikslai pelnė jam populiarumą. 1985-1987 m. dirbo iliustatoeiumi komercinėje organizacijoje, kur atlikdavo fotorealistiškas komercines iliustracijas įvairiausiems klientams. Pirmąją aviacijos kolekciją sukūrė 1988 m., kurią pavadino „Power“ ir skyrė žurnalui „Airforce“ viršeliui. Jo darbus dažnai palaiko už nuotraukas, ant tiek kruopščiai ir detališkai atlikti paveikslai. Be to 1988 m. jis gavo „National Airbrush Excellence Award“ už geriausius darbus aerografijoje. Šis apdovanojimas prapletė Dru Blair kelią į profesionalų meną. Vėliau jo darbai pasirodė ant Star treck knygų viršelių, įvairiausiuose aviacijos ar karinės žurnalų viršelių ar straipsnių iliustarcijose. Dru Blair vienas iš pirmųjų, kuris pradėjo šiuolaikinio fotorealizmo tėkmę aerografijoje. Dailininko studijoje (kur jis pats dėsto) „Blair Art Studio Inc.“, ir meno mokykloje „The Blair School of Art“ išskirtinai moko fotorealizmo meno kryptimi, studentai mokosi pagrindines tapybos teorijas, spalvotyrą ir mokosi realizmo paslapčių. Tokioje mokykloje verta mokytis ir klausytis paskaitų paties įkūrėjo ir profesionalaus dailininko, tai – neįkainojama patirtis. Negalintiesm atvykti studijoms, Dru Blair yra išleidęs pamokančius DVD video pamokų.

Dru Blair dirba su tokiomis komapnijomis, kaip: United Airplanes, Procter&Gamble, Pepsi, Coca-cola, Neutrogena, McDonalds, USA Today ir daugelis kitų.

2013 m. Dru Blair įkūrė dar vieną mokyklą „Blair College of Art“

Dru Blair yra Air Force asociacijos narys (nuo 1989 m.), JAV karinių oro pajėgų garbės narys (1991), Amerikos karinės aviacijos asociacijos narys (1993), Š. Karolinos dizainerių ir iliustratorių asociacijos narys (1989), Amerikos dailininkų asociacijos narys (1994), tarybos narys tarptautinėje aerografijos asociacijoje (1994), ir dar daugelio kitų asociacijų ir gildijų narys.

 Dru Blair tapo daugelių žurnalų viršelių veidu ir davė dešimtys interviu įvairių pasaulio šalių televizijose.