Kontaktai:

info@airbrush.lt


9 January 2012

Komentarai:

Off
 January 9, 2012
 Off

Šiandien norėtume supažindinti Jus su vienu iš populiariausiu aerografijos meistrų, labiausiai išpopuliarėjusio Pin-up piešime. Taigi  ARMANDO HUERTA (gimė 1969 m. gegužės 19), įdomu tai, kad savo šedevrus jis kuria neturėdamas jokio meninio išsilavinimo. Pradėjo piešti Pin-up 1993 m., tai yra metai, ir kada jis įsisavino šiuolaikinę tapybos techniką – aerografija. Labiausiai jį žavėjo Haijeme Sorayama, Gil Elvgren, Ralph McQuarrie, Olivia de Berardinis ir H.R. Giger meistrų darbai. Po daugiau nei 10 metų darbo ir 4 išleistų Pin-Up knygų, pasaulis dar nematė geresnių darbų nei jo.
Jis dirba “Playboy” žurnalui ir dirba iliustratoriumi “Coca Cola” kompanijoje.

Jo darbuose vyrauja erotika, merginos ir nerealiai tobula aerografijos piešimo technika. Jo darbuose galima pamatyti ir žymias aktores (apsinuoginusias), juk menas – be ribų, galima fantazuoti ir fantazuoti 🙂

Jis tikras profesionalas, ir į jį galima lygiuotis be kalbų! Svarbu turėti tą, į kurį nori lygiuotis, tu – stengsies, įdėsi truputi savęs ir darbai tuomet tampa tobuli, o su laiku atsiranda ir sava piešimo maniera ir stilistika. Visi profesionalai pradėjo nuo mažo ir ėjo prie didelio 🙂 Sėkmės visiems!!!

papildyta airbrush.ltComments are closed.