Kontaktai:

info@airbrush.lt

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli teksto failai, išsaugomi kompiuteryje, kai apsilankote svetainėje arba naudojate programą. Jie dažnai naudojami ir yra reikalingi, kad svetainės ar programos veiktų arba kad jų veikimas būtų efektyvesnis. Be to, svetainės arba programos savininkas gali gauti reikiamos informacijos pagal slapukus.

Kaip ir kodėl naudojame slapukus?

Naudodami slapukus galime patobulinti svetaines arba programas bei jų funkcijas ir geriau suprasti, kaip lankytojai naudoja svetaines arba programas ir jose esančius įrankius bei paslaugas.  Slapukų nenaudojame asmeninei informacijai (pvz., jūsų vardui) gauti, tačiau galime susieti slapuko informaciją su asmenine informacija, kurią pateikėte kitais būdais (pvz., bendrojoje svetainėje ir (arba) užsiregistruodami).

Kaip pakeisti slapukų nuostatas?

Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje galima keisti slapukų nuostatas. Galite pasirinkti gauti naršyklės įspėjimą prieš priimant slapukus arba nustatyti, kad jie nebūtų priimami, tačiau tokiu atveju negalėsite naudoti visų svetainės arba programos funkcijų. Norėdami sužinoti, kaip atsisakyti slapukų, eikite į naršyklės pagalbos skiltį. Galite apsilankyti įvairiose mūsų svetainių vietose ir naudoti daugumą programų funkcijų net ir nenaudodami slapukų. Jei naudojate skirtingus kompiuterius keliose vietose, nepamirškite naršyklėje pasirinkti norimų slapukų nuostatų.

Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti internete http://www.aboutcookies.org