Kontaktai:

info@airbrush.lt


28 May 2015

Komentarai:

Off
 May 28, 2015
 Off
Kategorija: Pamokos / patarimai

Atkreipkit dėmesį, kad visas darbas atliekamas be trafaretų ar kitų maskavimo priemonių. Piešinio formatas yra gan didelis, piešinys atrodo vientisas, be ryškių kontūrinių linijų.

 1. Pieštuko pagalba tigras buvo perkeltas ant dažomo paviršiaus.
  01
 2. Juodos spalvos pagalba buvo užpurkštas pagrindas ant kurio bus piešiamas kailis.
  02
 3. Uždėta bazinė fono spalva.
  03
 4. Balta spalva pradėtas piešti kailis.
  04
 5. Užbaigtas bazinis kailis. Šiame žingsnyje labai svarbu tiksliai užduoti kailio krypti bei kailio plaukelių ilgį. Pradirbtas fonas.
  05
 6. Naudojant permatomas geltoną bei oranžinę spalvas kailiui užduota spalva.
  06
 7. Toliau naudojant baltą spalvą, kailis dar labiau pradirbamas. Tokiu būdu jis įgauna apimties ir atrodo daug sodresnis.
  07
 8. Vėl pakartojamas žingsnis 6. Tais pačiais dažais nuspalvinami ir tigro akys.
  08
 9. Galutinis variantas.  Šiame žingsnyje piešinys yra tobulinamas. Uždedami šešėliai, kai kur labiau pradirbami plaukeliai, akys, nosis. Nupiešiami ūsai.
  09

 

Kaip galite matyti, tigro kailis buvo nupieštas dviem žingsniais:

 1. Uždėta bazinė balta spalva, nuspalvinta permatomais dažais
 2. Pakartotinai pradirbta balta spalva, pakartotinai uždėta spalva

kit

Tokiu butu gali būti nupieštas bet koks kailis, tik pas pradedančiuosius, šis procesas paprastai užtrunka keliais žingsniais daugiau (4-8). Daroma tai iki tol, kol kailis įgaus apimties ir tinkamai bus nuspalvintas. Gyvūnų kailis nėra vientisas ir vienoje vietoje gali būti keliu skirtingų spalvų plaukelių. Tokiu niuansu suvokimas leidžia piešiniui tapti labiau išraiškingesniu. Jei piešinys paišomas iš nuotraukos, geriausia, kad ji būtų geros kokybės, taip galima bus kuo tikslingiau išanalizuoti atskiras detales. Piešinys neturi būti kopijuojamas vienas prie vieno, bet pagrindines piešiamo kailio taisykles turi būti išlaikytos, kad gyvūnas būtų panašus į save.Comments are closed.