Kontaktai:

info@airbrush.lt


26 January 2014

Komentarai:

2
 January 26, 2014
 2
Kategorija: Pamokos / patarimai

Šiame darbe naudosime: 3 aerografus (2 JAS 0,2 ir 0,4 mm) , toks diametras tinka piešti stambias detales ir candy dažams taip pat puikiai tinka. Ir dar vienas aerografas H&S Infinity 2 in 1 – 0,15 mm. Idealiai tinka smulkiems darbams atlikti. Be to nuotraukoje galite pastebėti, kad nuo H&S nuimtas apsauginis dangtelis , tokiu būdu yra lengviau kontroliuoti purškimą piešiant smulkias detales. Išbandykite!

Dažysime Bugtone, Fire Butterfly (bazinės spalvos) ir candy dažais iš serijos Crazy candy – tai didelės koncentracijos pigmentai, kurie skirti skiesti tarpsluoksniniame arba matiniame lake, tokie dažai atrodo stulbinamai gražiai!

 1. Išrenkame būsimo tigriuko nuotrauką.
 2. Tigrą piešiame ant vatmano, kurį šiek tiek apdorojame, (kad tiktų dažams skiediklio pagrindu). Vatmano paviršių nudažome 2 sluoksnius juodais dažais (juodam fone candy dažai atrodys labai gražiai), fonui nudažyti naudojame bazinius dažus. Jeigu taisyklingai viską padaryti turėtų gautis švelnus aksominis paviršius.
 3. Paruošiame dažus: Candy dažai išskiedžiame 0,2 ml koncetrato + 0,8 ml tarpsluoksninio lako ir 1,0 ml skiediklio (jeigu piešiate gan šiltose patalpose, naudokite daugiau skiediklio, nes šiltoje temperatūroje dažai greitai sutirštėja). Bazinę spalvą išskiedžiame 1:1 proporcija su skiedikliu, po darbo su smulkioms detalėms išskiedžiame proporcija 1:2. Dirbsime su 1,5 – 2,0 atm. slėgiu.

Pradedame piešti tigrą:

 1. Pasidarome gyvūnėlio trafaretą, iškarpom reikiamas linijas pagal kontūrus ir užpurškiame bazinius (balta) spalva, (naudojant trafaretą darbas atrodys šabloninis, tad kitaip galima nupiešti eskizą baltu pasteliniu pieštuku, jeigu gerai įgavote piešimo įgūdžius. Pastelės likučius lengvai nuvalome drėgna šluoste.
 2. Eskizas paruoštas, toliau imame aerografą ir pažymime pagrindines linijas ir apimtys, taip pat nustatome kailio augimo kryptį.
 3. Po praeito žingsio reikai nuriebalinti paviršiu – naudojame paprastą būdą: degtinė + šluostė 🙂 Tokiu būdu lengvai pasišalina jau nebereikalinga pastelė (negailėkite degtinės).
 4. Toliau dirbame su kailiu: priduosime jam aiškesnį vaizdą, paryškiname ir piešiame smulkesnius kailio plaukelius. Po to dirbame su akimis, piešiame „blikus“ akyse, taip mūsų tigras įgauna gyvybės 🙂

Toliau dirbame su dažais:

 1. Su Candy dažais (orange – mandarinas) padengiame pirmą sluoksnį, vėliau pereinam atgal prie bazinių dažų, ruošiame iš baltos ir geltonos spalvos maždaug po lygiai. Pradedame piešti atskirus kailio šerius, dirbame su žemu slėgiu 1,5 atm. dažai pakankamai skysti – 1:2 su skiedikliu. Toliau padengiame kailiuką candy dažais – geltona spalva. Balta bazine spalva piešiame pačias šviesiausias kailio dalis.
 2. Toliau dirbame su akimis.  Candy žalia ir žydra spalva pažymime pagrindines spalvas, piešiame akies rainelę, aukščiau – geltona candy. „Blikus“ nupiešiame naudojant teptuką.
 3. Plonyčiu teptuku ilgais šeriais, piešiame ūsus, sumaišius geltoną ir baltą – iššskiriame atskirus šerelius, kur ne kur pridedame dar oranžinę ir geltoną spalvą: kailis, šeriai ir šešėliai ir tigras gatavas! Galima užlakuoti.
  post-1185346-1354288835 post-1185346-1354284561

Sėkmės. Jeigu kils klausimų rašyk į info@airbrush.lt

Darbe naudojami dažai džiūsta labai greitai ir turi stiprų kvapą. Tad alternatyvai galima naudoti transparentinius vandeninius dažus, spalvos gausis ne tokios sodrios ir ryškios, bet tokia dažai nekenkia sveikatai 🙂Komentaru: 2; straipsnije “Pamoka: piešiame tigrą

 1. Arunas says:

  Sveiki,tai ant lietuvos su gerais dazais,skirtais aerografijai liudna.As vargstu su masininiais dazais.Aisku didelis kvapas dazu,skiediklio.Pora aerografu jau reiks ismesti,nes nuo dazu,ir skiediklio “istizo”gumeles aerografu viduje.Antra,pas mus nera turbut parduotuvese niekur,kur galima atejus isigyti rimtesni aerografa.Kinietiski,kuriuos pirkau Siauliuose,ploniausia adata 0,25 Taigi,nori dirbt,ieskok internete :)O pamokos apie aerografija,tai puiku,reikalinga.

  • Gediminas Balsys says:

   Sveikas Ar8nai, na taip, sutinku d4l pamoku, o kas liečia dažus tai yra pirkt, bet 45 ml kaina 20lt. atrodo nėra daug, bet neaišku kaip kokybė. o kas liečia aerografus tai jo. kiniški visi. pas mane 0.2 – 0.3. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *