Kontaktai:

info@airbrush.lt


7 July 2015

Komentarai:

Off
 July 7, 2015
 Off
Kategorija: Pamokos / patarimai

Šiandien mes mokysimės piešti iliustraciją Jurijaus Noršteino pasakai “Ežiukas rūke”.

Mums prireiks:

* Automobilis Mazda 3.

* Automobilių dažai “Duxone”(DuPont).

* Skiediklis N646.

* Lakas BRULEX 2K-HS.

* Body ANTISIL 770(nuriebalintojas).

* Antistatinė servetėlė CAR FIT.

* ”Scotch-braitas”

* Lipni maskavimo juosta

* Dangos plėvelė.

* Aerografas TNT BD-181, arba bet koks kitas.

Prieš pradedant piešimo darbus, reikia paruošti dažomą paviršių. Tam mes paėmėme rudą scotch-braitą ir matuojame automobilio lakuotą paviršių; ne iki dažų, o tik patį lako sluoksnį, kad jis taptu matinis. Tai pagerins adheziją su dažais ir būsimu lako sluoksniu, kad jis nenulėktų plaunant (ar nuo kitų mehaninių veiksmų ant kėbulo).

Toliau paviršių nuriebaliname ir maskuojame kitas dalis, kurios nedalyvaus dažyme. Tam naudojame poperinę maskavimo juostą, bei maskavimo plėvelę. Esant būtinybei, demontuojame šoninį veidrodėlį bei durų rankenėles.

Pabagoje turi gautis kaip ant nuotraukų. Automobilio paviršius paruoštas dažymui.

 

Pradedame piešimą.

1. Pirmiausia naudojame išskiestą juodą spalvą visiems piešinio elementams nupiešti. Tiesiog įsivaizduokite, kad tai – didelis popierius, o jūsų rankose pieštukas. Darbo eigoje nepamirškite naudoti lipnią antistatinę servetėlę dulkėms nuvalyti, bei nuriebalinkite paviršių.

 

2. Toliau, išvalius aerografą nuo juodų dažų, mes panaudojam iš skiestą permatomą geltoną su truputėliu baltos spalvos. Užpurškiame ją ant lapelių, ežiuko bei meškos snukučių, taip pat ant sraigės. Tik užpurškiame spalvą nedaug, užduodami lengvą toną.

 

3. Toliau į likusia geltoną spalvą mes įpilame raudoną, kad išgauti oranžinę. Užpurškiame ją ant geltonos. Šiame etape sraigės mes neliečiame.

 

4. Toliau eina raudona spalva. Ją užpurškiame ant lapelio, bei padarome raudonus taškiukus ant ežiuko maišelio.

 

5. Paimame žydrą bei mėlyną spalvas. Jais priduodam tono aplinkiniam vaizdui. Pirma žydra, po to mėlyna spalva.

 

6. Ateina baltos spalvos eilė. Su ja detalizuojam viską, pradedant nuo ugnelių, skraidančiu aplink personažų, miglos ir užbaigiant žirgu bei drugeliais. Dažai turi būti labai iš skiesti, kad dažai taptu permatomi ir jų dengimas būtų labai mažas.

 

7. Užbaigiant su balta spalva, vėl pereiname prie juodos. Jos pagalba ryškiname piešinį, pridedam kontrasto. Viskas, galima lakuoti.Žymės: ,

Comments are closed.