Kontaktai:

info@airbrush.lt


17 December 2014

Komentarai:

Off
 December 17, 2014
 Off
Kategorija: Pamokos / patarimai

Automobilis buvo dažoma žmonių akivaizdoje, kaip parodomoji renginio dalis, dizainas bei pats automobilis buvo paruoštiiš anksto, todėl teliko iškarto pulti prie darbo.

1. Pirmiausia teko užmaskuoti dažomą paviršių plačia popierine, mažo lipnumo, maskavimo juosta, ant kurios aš galėjau supieštuko pagalba užmesti būsima piešinio dizainą.

pic1
2. Kad linijos butu tiesesnes ir lygiagrečios, aš naudojau maskavimo juostą kaip liniuotę.

pic2 pic2a
3. Kada visas dizainas buvo užbaigtas, o linijos išvalytos ir tvarkingos, aš pasiėmiau naują, labai aštrų skalpelį ir atsargiai, neprapjaudamas iki kėbulo, išpjoviau visas piešinio dalys, kurios bus dažomos.

pic3a pic3b
4. Toliau paėmiau pilkus dažus, ir užpurškiau, kaip bazinį sluoksnį, visą dažomą dalį.

pic4
5. Kada dažai išdžius iki tol, kad juos galima bus paliesti, naudojant lipnią servetėle nuvaliau dulkes.

pic5
6. Kada dažai pilnai išdžiuvo, uždengiau viska dar vienu sluoksniu lipnios plėveles. Tada apipaišiau esamus piešinio kontūrus, kad lengviau butu palei juos nupaišyti vidines linijas.

pic6
7. Kad lygiagrečiai nupiešti vidines linijas, išorinėms aš taip pat panaudojau siaura lipnia poperinę juostą.

pic7a
8. Palikdamas vidines paišomų asmenų dalis užmaskuotas, aš pradėjau išpjauti piešinio kraštutines dalis, kuriose ašpiešdamas išgausiu aštrių kraštų efektą.

9. Dažiau viso piešinio kraštus vienu metu, laikydamas omanyje, kur yra šviesos šaltinis, kad viršutinį krašto dalis būtų šviesios, o apatinės tamsios. Dariau tai purškiant plačiai, iš gan didelio nuotuolio, taip leisdamas dažams padaryt kolygesnį spalvos perėjimą į kiekvieną pusę.

pic9
10. Paišant asmenų kraštus, gerai įterpt porą ryškesnių ir plonesnių spalvos linijų. Tai priduos tikrai gero efekto asmenims, kada visas priešinis bus numaskuotas.

pic10a pic10b
11. Kada kraštų nudažymas yra baigtas, aš grįžau prie vidines dalies, ir maskuodamas jau tik siaura juosta, tai pat pridaviau metalo atspindžio efektą, taip pat naudojant tik baltą ir tamsiai pilką dažų spalvas.

pic11
12. Dabar, kada asmenys pilnai užbaigti, reikia pridėti šešėlių tose vietose, kur asmenys užeina vienas po kita. Kad tai padaryt ir išgauti gan realistišką vaizdą, aš naudojau savo rankos kraštą kaip trafaretą. Šita technika padės lengvai pagauti jūsų krašto šešėlio formą, bei minkštą kraštą, kaip ir yra realybėje.

pic12
13. Kada šešėliai ir visos kitos detalės nupieštos, galima numaskuoti visas lipnias juostas, ir pasigrožėti gautu rezultatu.

pic13Comments are closed.