Kontaktai:

info@airbrush.lt


19 September 2011

Komentarai:

Off
 September 19, 2011
 Off
Kategorija: Pamokos / patarimai

Lyginant su kitais tapybos instrumentais, aerografas niekada neliečia tapomo paviršiaus, galima piešti plonas/storas linijas, švelniau/šiurkščiau, arba padengti tolygų arba “gradiento” foną. Piešinio kokybė priklauso nuo tinkamų dažų pasirinkimo ir žinoma nuo paties aerografo. Didelį vaidmenį turi tapomas paviršius, aerografo atstumas nuo jo, ir instrumento laikymas (pakrypus vertikaliai, horizontaliai, palenktas ir pan.)

Apie dažus ir slėgius

Kuo oro slėgis yra didesnis, tuo daugiau dažų pigmentų “išlekia” iš aerografo ir tuo toliau jie “išsilaksto”. Dirbti naudojant didelį slėgį nerekomenduojama, kadangi dažai “išsilekia” į visas puses, nepasiekdami Jūsų tapomo paviršiaus, dėl to susidaro bjaurios dulkės, kurios išdarko Jūsų darbą. Normalus slėgis 1,5 – 2 atmosferos, vėl gi, tai priklauso nuo konkretaus instrumento ir piešimo tikslo.

Dažai, kurie naudojami piešiant aerografu, turi būti skysti dažai ir turi sudaryti kuo mažiau dažų pigmentų gumulėlių, nes instrumentas greitai užsiteršia ir tenka labai dažnai jį valyti.

Svarbu žinoti, kokie yra aerografai ir kaip jie veikia. Yra daug kompanijų, kurie gamina mechaninius teptukus, ir kiekvienos kompanijos gaminys kažkuo skiriasi. Įsigijus originalų aerografą, Jums pateiks lapą, kur bus aprašytą, kam skirtas aerografas ir kaip jį prižiūrėti. Būtinai jį perskaitykite!!!

[ Nuo kampo, kurį pasirinkote piešiant aerografu, priklausys purškimo forma, o nuo atstumo tarp piešiamo paviršiaus ir aerografo priklausys, kiek gerai pasidengs dažai. ]

©airbrush.ltŽymės: , ,

Comments are closed.