Kontaktai:

info@airbrush.lt


21 January 2012

Komentarai:

Off
 January 21, 2012
 Off

Aerografinis makiažas – makiažo padengimo būdas, kai kosmetika yra purškiama aerografu ant veido ar kūno odos. Aero. makiažas susideda iš: aerografo, kompresoriaus, purkštuvų (įvairaus dydžio), aerografo valymo priemonių. Labai svarbu yra parinkti techniką ir dažus, tinkamai paruošti odą, tik tuomet makiažas ilgai išliks ant odos, ir įrodys savo nepriekaištingumą. Svarbu laikytis aerografo, kompresoriaus naudojimosi instrukciją, įrengti ventiliacijos sistemas, kadangi dažai purškiami, ir gali lengvai patekti į plaučius ne tik visažistui, bet ir klientui. Aero.makiažas yra plačiai naudojamas laikinų tatuiruočių piešime, kino industrijoje, fotografijos mene (profesionalios fotosesijos), televizijoje, aero. įdegyje, body-art’e ir kt. Dažnai aero. makiažą naudoja įvairios pasaulio įžymybės, norėdamos dar labiau žibėti ir atrodyti nepriekaištingai!

Pirmieji aerografą prie makiažo pritaikė amerikiečiai, kino industrijoje maždaug 1920 m. Pirmą kartą jis panaudotas “Ben-Hur: A Tale of the Christ” filmavimo aikštelėje. Greitai aerografas išpopuliarėjo ir imtas vis plačiau naudoti, dėl savo greitumo ir tobulumo.

Profesionalūs visažistai aero. makiažo meno mokosi Los-Andžele, “Temptu” mokykloje (žinoma jų yra ir daugiau). “Temptu” išleidžia dažus, kompresorius, aerografus ir aksesuarus aerografiniam makiažui.

Aero. makiažas dengiamas daug greičiau nei įprastas, jis leidžia makiažą padaryti nepriekaištingu. Profesionalūs visažistas parenka tinkamus atspalvius, tolygiai padengiamas makiažo pagrindas (purškia plonu sluoksniu, padengdamas veidą plonyčiu šydu, kas su įprastomis makiažo priemonėmis neįmanoma pasiekti). Plonas padengimas nesuteikia kaukės efekto, ir veido oda atrodo natūraliai. Leidžia kvėpuoti odai, bet tuo pačiu ir užmaskuoja poras jų neužkimšdamas.

Nuostabiai padengia vokų ir skruostų šešėlius. Aerografas turi ypatingą savybę – jis purškia dažus, kas leidžia sukurti įvairiausius ir drąsiausius spalvų perėjimus, susiliejimus, kas makiaže yra labai svarbu. Idealiai tinka eksperimentuoti  su vokų šešėliais: sukurti piešinius, ypatingas spalvas.

Aero. makiažą gali naudoti bet kurio amžiaus moteris. Naudojami specialūs kosmetiniai dažai nesukelia alerginių reakcijų, kadangi juose nėra spirito, aliejų ir kt. alergines reakcijas sukeliančias medžiagas. Aerografas instrumentas, kuris neturi sąlyčio su piešiamu objektu (šiuo atveju veido oda, tuo tarpu, kaip įprastuose makiažo priemonėse šepetėliai, kempinėlės, pieštukai ir t.t. tiesiogiai liečia odą), tai užtikrina aukščiausius higienos reikalavimus. Tuo pačiu metu galima dengti kosmetika ne tik vieno  kliento odą, bet kelių (kas įprasti reikalauja nuolat keisti kosmetikos  įrankius). Naudojant aerografą reikia keisti tik dažus.

Aero. makiaže naudojami specialios kosmetinės priemonės (jie turi būti skystesni nei įprasti, tarkim KETT arba Kryolan kompanijų dažai). Šios priemonės yra vandeniui atsparūs, dėl to ašaros ar kita patekusi drėgmė ant veido ar kūno ne problema, makiažas išliks tobulas. Aero. makiažas pašalina nepageidautiną veido blizgumą, paslepia randus ar spuogelius. Toks makiažas laikosi apie 18-20 val. jis nenusitrina ir nepalieka dėmių ant drabužių, lengvai valomas (paprastu muiliniu vandeniu). Išpurškiami dažai iškart įgauna matinį atspalvį ir greitai išdžiūsta, o vakarėlio ar kitos šventės metu, nereikia nuolat bėgioti prie veidrodžio taisytis makiažo jis yra labai patvarus.

Kiek teko pasidomėti Lietuvoje sunku rasti, kas galėtų atlikti aero. makiažą, bet aero. įdegis arba purškiamas įdegis pasirodo pas mus yra labai populiarus, ir jį siūlo kone kiekvienas soliariumų salonas, bet ir pačios merginos neatsilieka ir perkasi iš užsienio įdegio purkštuvus ir bando pačios purkštis 🙂

parengta pagal straipsnį fisti.ru

papildyta airbrush.ltComments are closed.