Kontaktai:

info@airbrush.lt


23 August 2012

Komentarai:

Off
 August 23, 2012
 Off

“…Žmogus visada turi turėti Kūrėją į kurį turi lygiuotis, kuris jį įkvėptų ir nepaleistų. Kuris suteiktų didžiulį stimulą ir motyvuotų kasdien. Nuolat ieškok Kūrėjų, kad galėtum įkvėpti save naujam darbui…” C. Tracy

C. Tracy gimė JAV. Ir visą savo gyvenimą skiria menui. Jis baigė Fort-Loterdeilo meno mokyklą ir jau 20 metų tapo profesionaliu dailininku. Savo karjerą jis pradėjo kaip iliustratoriumi, o nuo 2002 metų pradėjo domėtis BodyPainting’u. C. Tracy įsitikinęs, kad nė viena meno šaka negali atvaizduoti sielos ir gyvybės paveiksle, kaip tai daro paveikslas nupieštas ant žmogaus kūno. Daugelis jo darbų yra ant tiek sudėtingi, kad sunku atskirti kur baigiasi žmogaus kūnas ir prasideda fonas. 2005 m. jis atidarė savo meno galeriją “The Craig Tracy Fine Art BodyPainting Gallery”. Galeriją įkūrė savo gimtinėje – Naujame Orleane. Žymiausia jo paroda – “Painted Alive” su kuria jis ir tapo populiarus visame pasaulyje.

Jau būdamas vaiku jis pamėgo piešimą, piešiniuose dažniausiai vaizdavo meilės ir taikos temas, mat įtakos tam turėjo jo tėvai, kurie priklausė hipių subkultūrai. Taip pat ir bodypainting’ui tėvai turėjo įtakos: JAV Užgavėnes arba Mardi Gras švenčiami su didžiausiu maskaradu. Visi išsidažo savo kūnus, rengia kaukes ir panašiai. Mažasis C. Tracy tai gerai įsiminė, ir pradėjo savo piešinius perkelti ant savo rankų, veido…Augdamas jis vis labiau plėtė savo meninį suvokimą ir kūrybinę erdvę, tėvai suprato, kad jų vaikas gimęs tapti žymiu menininku ir 15 metų progą padovanojo jam pirmąjį aerografą, kuris 20 metų tapo jo pagrindiniu tapybos instrumentu. Jis dirbo kartu su profesionaliais dailininkais, kur gavo didelės patirties ir geriausias pamokas.

Baigęs The Art Institute of Fort Loterdale  su pagirimu, C. Tracy tapo laisvai samdomu, profesionaliu iliustratoriumi sulaukęs vos 20 metų. “Iliustratoriaus darbas vargino mane, kadangi tekdavo piešti ne savo malonumui, o komercijai – jokio kūrybingumo, tai užknisdavo mane”. Po 6 metų darbo jis nusprendė, kad jam gana, ir sugrįžo prie meno, piešdavo paveikslus, bandė save naujose srityse. Vieną gerą dieną, jis nutarė Mardi Gras festivaliui išpiešti savo draugų kūnus, veidus, “tai buvo tikrai įspūdingai, ir mane pastebėjo”. Menininkas ėmė piešti įvairioms parodoms ir festivaliams, taip įsitraukė į BodyPainting’ą. 7 metus menininkas skyrė tik šio meno analizei, “pradėjau nuo pat šio meno atsiradimo, nuo pat senovės, ir ėjau iki šiuolaikinio kūno meno, tai padėjo man įsilieti į jį, ir tapti šio nuostabaus meno dalimi”.

[ C. Tracy pirmas BodyPainting’o menininkas atidaręs savo meno galeriją. Kiekvieną savaitę į galeriją užsuka šimtai žmonių. ]

C. Tracy netrukus išvyksta į Europą, dalyvauti didžiausiame BodyPainting festivalyje ” World Body Painting Festival, kuris sujungia daugiau kaip 1000 menininkų iš 40 pasaulio šalių. Šiame festivalyje C. Tracy pristatė savo žymiąją “Painted Alive”, kuri pelnė pripažinimą ir Europos žemyne. Menininkas negali dar save pavadinti profesionaliu dailininku, teigia, kad reikia dar  daug metų mokytis ir praktikuotis, kad galėtu save vadinti geriausiu. O mums jis yra vienas iš geriausiu dailininkų, kuris gali tapti Kūrėju daugeliui pradedantiesiems, jis tas kuris puikiai valdo aerografą, ir idealiai pritaikė aerografiją žmogaus kūnui!

[ Menininkas naudoja paprastus akrilinius dažus, kurie lengvai nuplaunami vandeniu su muilu. Savo darbuose jis naudoja aerografą ir įvairių dydžių teptukus. ]Comments are closed.