Kontaktai:

info@airbrush.lt


16 June 2015

Komentarai:

Off
 June 16, 2015
 Off
Kategorija: Dažai, Dažų gamintojai

Aerografijos pasaulyje, tai dažai Nr. 1. Būtent jie buvo vieni iš pirmųjų, kurie pagamino be solventinius, ekologiškus dažus. Istorija prasideda 1978 m. JAV, kur Vince ir Wendy Kennedy nusprendžia užimti dar naują nišą – ekologiškų dažų gamybą. Iš pradžių pirmaisiais klientais tapo darželiai ir mokyklos, toliau sekė dailės mokyklos, ir vėliau pasiekė profesionalius dailininkus, o ten ir aerografistus. Createx dažai yra pagaminti vandens pagrindu, laikomi ekologiškais, išsilieję į gruntą nesukelia pavojaus gamtai, kai tai daro skiediklių pagrindu dažai.

>>>Renkam dažus aerografijai<<<

CREATEX_logo

Createx dažai atitinka ASTM D-4236 standartus, kuris reikalaujamas visiems, kas parduoda ar gamina dažus JAV teritorijoje. Šiuo sertifikatu gamintojas/pardavėjas patvirtina, kad dažai buvo ištirti laboratorijoje dėl pavojaus žmogaus organizmui naudojant šiuos dažus. Taip pat reikalaujama ant pakuotės etiketės įvardinti, kokias alergines reakcijas ar kt. pavoju gali sukelti dažai, bei visas atsargumo priemones, kad to išvengti.

Būtent Createx Airbrush Colors Fluorescent buteliuke įvardinti: standarto kodas, rekomenduojamas tūtos diametras, bei naudoti raspiratoriu patvirtintos NIOSH/MSHA  standartais (ES tai žymima EN140, EN143, EN149), raspiratoriaus saugumo knygelėje rasite šiuos kodus. Taip pat platesnę dažų instrukciją rasite oficialioje Createx svetainėje.

>>>Saugus darbas su aerografu<<<

Fluorescent

Dažai ilgai išlaiko savo spalvą, kadangi turi UV atsparių pigmentų, neturi stipraus kvapo, yra saugūs kvėpavimo takams (nors rekenduojamas raspiratorius dėl galimos alerginės reakcijos). Dažai buteliukuose jau yra paruosti purškimui, juos nebūtina skiesti, nebent naudojate mažesnę tūtą nei rekomenduojama, skiesti reiks vandeniu arba spec. Createx skiedikliais.

Dažai turi labai didelę spalvinę gamą, kas palengvina darbą. Puikiai tinka piešti ant įvairiausių paviršių: audiniai, medis, metalas, plastikas, oda, keramika, stiklas ir kt.

Createx dažai būna: nepermatomi, permatomi, fluorescentiniai, iridiscentiniai, su perlamuntru ir persiliejantys įvairiomis spalvomis, candy ir metalikas.

Createx dažų linijos: Createx Airbrush Colors, Wicked Colors, Auto Air Colors, Createx Illustration colors, Bloodline Colors nuo Dru BLair, Pure pigment, Monotype Acrylic Colors.

Taigi laiko ir kokybės patikrinti dažai verti ir kainos ir dėmesio.Žymės: ,

Comments are closed.