Kontaktai:

info@airbrush.lt

Atsakomybės apribojimas

Portalo airbush.lt specializacija – žinių pateikimas bei įvairiausios su aerografija susijusios medžiagos publikavimas.

Medžiagos pateiktos portale yra surinkti iš daugelių šaltinių ir airbrush.lt administracija neatsako už straipsniuose pateiktas istorinius įvykius, datas, asmenybių biografijas ir kt. informaciją pateikta straipsniuose. Pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Administracija gali daryti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Straipsniai pažymėti ©airbrush.lt priklauso aibrush.lt portalui, platinti ir kopijuoti straipsnius priklausiančius šiam portalui galima tik prisegant nuorodą į straipsnio originalą arba prisegant aibrush.lt nuorodą.

Už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats portalo lankytojas. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Airbrush.lt Administracija pasilieka teisę redaguoti, perkelti ir šalinti bet kurias žinutes savo nuožiūra. Administracija pasilieka teisę blokuoti prieigas atskiriems lankytojams savo nuožiūra be jokių perspėjimų.

Airbrush.lt administracija