Kontaktai:

info@airbrush.lt


15 03 2012

Komentarai:

4
 03 15, 2012
 4
hansa
Kategorija: Aerografų gamintojai

Aerografų serija:

evolution – evolution, evolution X, evolution CRplus , twin action, evolution silverline

infinity- infinity X, infinity CR, infinity

grafo - grafo T1, grafo T2, grafo T3

colani – colani

hansa – hansa 181, hansa  281, hansa 381, hansa 481, hansa 581, hansa 681

ultra – ultra, ultra X

Trumpa kompanijos istorija

Vokiečių kompanija  Harder & Steenbeck  buvo įkurta 1923 metais.  Du inžinieriai, August Harder ir Vilhelmas Steenbeck, nusprendė įkurti kompaniją gaminančią elektrines sudėtines dalis radijo imtuvams ir automobilių pramonei Hamburge. Tik po Antrojo pasaulinio karo bendrovė pradėjo gaminti aerografus ir purškimo įrangą. Visi produktai garsėja savo ilgaamžiškumu ir tvirtumu, jie buvo vertinami visais, kurie juos naudojo: Grafikos dizaineriai, nuotraukų retušuotojai, menininkai, porceliano pramonė, lėlių ir žaislų gamintojai.

1972 m. mirė A. Harder, ir jo sūnus Hans Harder perėmė kompaniją į savo rankas. 1990 metai. kompanijai tapo nauja era, revoliucingų aerografų gamybos era. 1992 metai. gamykla buvo parduota, ir persikėlė į mažesnes patalpas šalia Hamburgo. 1995 m. inžinierius Jens Matthiessen prisijungė prie kompanijos ir ėmė gaminti naujus aerografus 90x buvo išleisti Colani, Grafo, Evolution serijos. Iki šiol kompaniją daug dėmesio skiria kokybei, praktiškumui ir  kompanijos įvaizdžiui palaikyti. Nuo 2004 m. Jens Matthiessen yra vienintelis Harder & Steenbeck GmbH & Co KG savininkas, o jo produkcija eksportuojama į įvairiausius pasaulio kampelius. Jo aerografai yra žinomi, kaip tvirčiausi, kokybiškiausi ir patikimiausi. 2007 m. išleido naują aerografų seriją  Infinity, kuri pelnė pripažinimą JAV, NAMTA parodoje Čikagoje.

 O 2012 m. buvo atidaryta parduotuvė ir mokykla : “Airbrush Universe” ir “Airbrush-Seminare”. Parduotuvės tikras rojus! Juose galima rasti VISKO ko geidžia aerografisto širdelė. Nuo rinkinių pradedantiems iki mažiausių sujungimų ir šablonų. Patiko tai, kad kompanija siūlo rinkinius skirtus konkretiems dalykams: tarkim rinkinys bodyArt’ui, arba rinkinys aero. makiažui ar manikiūrui, modeliams dažyti ir pan. Didžiulis dažų spalvų pasirinkimas. Na ir žinoma aksesuarai, žurnalai, knygos apie aerografiją, DVD pamokos ir t.t. Parduotuvė verta dėmesio, o Harder & Steenbeck aerografai – vieni iš geriausių pasaulyje!
Komentaru: 4; straipsnije “Harder & Steenbeck

 1. Gintas rašo:

  dar wienas klausimas dar wiena aerografa matau jo marke 1.Airbrush AG-35E veikimo tipas: Dvigubo veikimo (Double Action), ir net nezinau koks butu geriau nebrangus nenoriu inwestuoti pirmam kartui daug

 2. Arunas rašo:

  Nerandu niekur info,kuris iš aerografu tinka “mašininiams” dažams ir skiedikliams tokiems kaip 646,647,649…kurių adata būtų nuo 0,15. Mano turėtų AG-80 nuo skiedikliu “ištižo” aerografo viduje esančios gumelės.

  • andrew rašo:

   Tas aerografas Ag-80 yra kinietiskas, del to jis ir neatlaiko skiedikliu. Todel brendiniai aerografai ir skaitosi geresni, nes tokie gamintojai kaip Iwata, H&S stengiasi sukurt skiedikliams atsparus aerografus, tam jie padengia juos is vidaus teflonu ir naudoja neirias gumines tarpines. Tai jie pazimi rasydami: Solvent resistant aerba Solvent proof. Taipat ir specialus trafaretai aerografijai, yra atsparus skiedikliams. Kinieciams turbut per brangu naudoti tokias gumas/plasmames, todel su laiku ir suirsta.

 3. Douglaset rašo:

  Уряяяяя!

Palikite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *