Anest Iwata

Anest Iwata Japonijos kompanija veikia nuo 1926 m. ir šiuo metu laikomi geriausiais gamintojais dažų ir pulivizatorių srityje. Iwata aerografai skyriasi nuo kitų ypatingai aukšta kokybe, ilgaamžiniškumu. Savo produkciją Iwata išplėtė ne tik Japonijoje, bet ir JAV, Azijoje ir daugumoje Europos valstybėse.

Profesionalūs dailininkai ypač vertina Anest Iwata aerografus. Šie aparatai gaminami naudojant aukštas technologijas, rankų darbo, kur dėmesys skiriamas kiekvienai detalei. Kiekvienam aerografui yra skyriamas ypatingas dėmesys, atliekiami testai ir individualiai nustatomas, kad veiktų idealiai. Inžinieriai likviduoja visus, net menkiausius, nukrypimus nuo idealių standartų.

Iwata aerografai

Aerografo adatoms skyriamas ypatingas dėmesys, juk tai – svarbiausias aerografo organas. Adata yra gaminama pagal spec. technologiją, kurį išgauna idealią kūginę formą, kas palengviną purškimą. Aerografo detalės, terpės naudoja teflono dangą, aparatas gaminamas iš nerūdijančio plieno, tad galima drąsiai naudoti agresyvius dažus ir skiediklius.
Tūta pagaminta iš platinos lydynio su idealiai lygiu pavišiumi. Aerografai lyderiai ir dizaino srityje: inovatyvumas, ergonamiškumas, tolygus korpuso svoris, chromo ir teflono danga.
Iwata aerografu serija: Revolution, Revolution Mini, Eclipse, High Performance Plus, Hi – Line, Custom Micron, Kustom, Neo for Iwata.