Kontaktai:

info@airbrush.lt


17 December 2011

Komentarai:

Off
 December 17, 2011
 Off

1905 m. pradeda vystytis taip vadinama buitinė aerografija: siuvimo mašinėlių “Zinger” išpiešimas, interjero detalių išpiešimas ir pan. Taip pat atsiranda pirmasis “margintas” transportas – Harley Davidson motociklai, o su laiku pasirodo ir išpiešti automobiliai (čia turite suprasti, kaip “buitinė aerografija”, tai kas naudojama kasdieną, o pirmasis transportas, kuris buvo išpieštas – lenktyniniai automobiliai.)

1917 m. aerografas imtas daugiau naudoti fotografijoje ir tapyboje.1918 m. Paryžiuje vyko paroda “Pirmasis aerografijos objektas”, kurią organizavo dadaizmo atstovas Man Ray, joje buvo pristatyti įspūdingi aerografijos darbai, kuriuos galima buvo lyginti su fotografijomis. Deja, Europos kritikai nebuvo pasiruošę evoliucijai meno raidoje, todėl paroda žlugo. Tačiau JAV aerografo modernizavimas nesiliovė, ir buvo naudojamas vis kitose srityse.

1933 m. Vokietijoje įkurta “Bauhaus” architektūros ir meno aukštoji mokykla, davė kelią sparčiam aerografo ir aerografijos vystymuisi Europoje. Nors Vokietijoje technologija kurti paveikslus su aerografo pagalba gavo pripažinimą jau po I p. k.

  Comments are closed.