Kontaktai:

info@airbrush.lt


5 January 2012

Komentarai:

Off
 January 5, 2012
 Off

50-60 JAV atsirado privačios dirbtuvės, kurios atlikdavo “tiuningo” ir aerografijos darbus, taip pat jos stengėsi tobulinti piešimo techniką, ieškojo įvairių piešimo būdų. Daugiausia buvo išpiešiami automobiliai su natūralios gamtos vaizdais: miškas, žolės, gyvūnai, vabzdžiai ir pan. Toliau aerografija vis labiau ėmė populiarėti žiniasklaidos srityje (30 dešimt. žymūs iliustratoriai George Brown Petty IV ir Alberto Vargas, sugalvojo naują aerografijos naudojimo būdą: jie ėmė piešti įvairių žymių žmonių karikatūras, gražuoles “esquire” žurnalui, kurie buvo labai populiaūs). O maždaug 1953 m. A. Vargas atskirai nuo George Brown Petty IV ėmė piešti ‘Playboy” žurnalui mergaites, kurios iškart surado savo skaitytojus ir tapo amerikiečių svajone.

60 dešimt. svarbus aerografijoje tuo, kad ėmė kisti žmonių mąstymas ir požiūris į gyvenimą, jame atsirado daugiau laisvės, mažiau veržlumo. Menininkai taip pat pradėjo atsisakyti stereotipų, ėmė keisti tradicijas. Tapo populiaru naudoti įvairiausius tapybos būdus ir eksperimentuoti su tapybos technika.
Modernizmas, siurrealizmas, pop Art, futurizmas vis labiau pradėjo įsilieti į menininko pasaulį. Aerografo technika leido jiems nutapyti jų įsivaizduojamą pasaulį taip, kad jis atrodytų lyg realus, leido atlikti tikslius arba persiliejančias spalvas. 60 dešimt. vadinamas dar “aerografijos bumu”. Aerografą naudojo kiekvienas save gerbiantis dailininkas, plakatistas, arba fotografas.Comments are closed.