HARDER & STEENBECK “INFINTY” SERIJA

Harder and Steenbeck aerografų serija Infinity siūlo aukštos vokiškos kokybės, ergonomiškus, skirtus profesionaliems dailininkams aerografus: Infinity Solo, Infinity X, Infinity CRplus (0,15; 0,2; 0,4) ir Infinty 2in1.

Infinity serijos aerografai pasižymi automatiškai išsicentruojančia tūta, kas leidžia piešti lygų tašką (ši technologija yra beveik visuose naujuose firminiuose aerografuose). Taip pat turi Quick Fix sistemą, kuri leidžia fiksuoti trigerį įvairiuose pozicijose, kad išgauti tam tikro storumo liniją.

INFINITY SOLO

Infinty Solo (bakelis viršuje) aerografai parduodami su0,15 mm. tūta, bet jeigu to neužtenka yra variantas 2in1, tai mini rinkinys, kuriame rasite Infinty aerografą su0,15 mm. tūta, 2 ml. bakeliu ir papildomai0,4 mm. tūta ir 5 ml. bakeliu. Turi PTFE padengimą (teflonas).

Infinity serija leidžia dailininkui pačiam tobulinti aerografą, parinkti reikiamas detales, kadangi jos yra lengvai keičiamos, tokias kaip tūtos ir bakeliai, nes jie yra prisukamo tipo, o tai palengvina darbą, kai naudoji daug spalvų ir pieši įvairaus storumo linijomis.

INFINTY CRPLUS

Taip pat su bakeliu viršuje, šis aerografas turi trigubą vario, nikelio ir chromo padengimą, kas ir priduoda jam blizgesio ir elegantiškumo. CRplus galima rasti su 0,15; 0,2 arba 0,4 tūtų rinkiniais, o sujungiamosios dalys yra padengtos patvaria, chemiškai inertiška PTFE (teflono) danga, kuri neleidžia ištirpdyti aerografo detales, kai yra naudojami ypač toksiški dažai, arba dažai su skiedikliu, su teflono danga oras ir dažai jokiais būdais nenutekės iš aerografo.

INFINTY X Meinrad M. Froschin

Bakelis apačioje. Aerografijos dailininko Meinrad M. Froschin ir Harder and Steenbeck kūrinys. Specialiai pagamintas pagal šio dailininko pageidavimus, kuris tikina, kad jis idealiausiai tinka foto realistiškiems darbams piešti. Turi Quick Fix sistemą, teflono padengimą, automatiškai išsicebtruojančią,0,15 mm, tūtą.